Skip to main content

Event Registrants

This is a list of registrants for the displayed event
Title: Windy City Open Bonspiel
When: Thursday, October 17, 2019, 8:00 AM until Sunday, October 20, 2019, 8:30 PM

Name Type
Robert Balcerek Visiting Team (Skip)
TBD Lead Balcerek Visiting Team (Lead)
TBD Second Balcerek Visiting Team (Second)
TBD Vice Balcerek Visiting Team (Vice)
Jesus Barajas Visiting Team (Skip)
Meredith Bassett Visiting Team (Second)
TBD Bassett Visiting Team (Vice)
Zach Bassett Visiting Team (Skip)
Maxime Belanger 2 Visiting Team (Skip)
Austin Berndt Visiting Team (Skip)
Danielle Breedon Visiting Team (Vice)
Todd Breedon Visiting Team (Second)
Walter Burns Visiting Team (Vice)
Joel Calhoun Visiting Team (Lead)
Betty Calic Visiting Team (Lead)
Riley Carrier Visiting Team (Skip)
Ryan Carroll Visiting Team (Vice)
Bruce Clingan Visiting Team (Skip)
Amanda Clore Visiting Team (Vice)
Lee Clore Visiting Team (Second)
Ken Cooke Visiting Team (Lead)
Aaron DeGagne Visiting Team (Skip)
Adam Erickson Visiting Team (Skip)
Jessica Erickson Visiting Team (Lead)
Sean Franey Visiting Team (Second)
Kate Garfinkel Visiting Team (Lead)
Ron Gill Visiting Team (Vice)
Valerie Haggart Visiting Team (Lead)
Wayne Haggart Visiting Team (Skip)
Kirsten Higashikawa Visiting Team (Second)
Mike Higashikawa Visiting Team (Lead)
Jason Hillard Visiting Team (Second)
Steve Holmes Visiting Team (Second)
Travis Hoyne Visiting Team (Second)
Kyle Jacobson Visiting Team (Vice)
Ryan Janowiak Visiting Team (Lead)
Erik Jensen Visiting Team (Vice)
Scott Johnson Visiting Team (Second)
Matt Ketterer Visiting Team (Second)
Kavan Kucko Visiting Team (Lead)
Chris Labonne Visiting Team (Second)
Fiona Lamont Visiting Team (Second)
Nate Lanzini Visiting Team (Skip)
Phillip Lewkoski Visiting Team (Skip)
Josh Locke Visiting Team (Lead)
Shamus MacDougall Visiting Team (Second)
Justin McBride Visiting Team (Skip)
Matt Olsen Visiting Team (Skip)
Simon Ouellet Visiting Team (Skip)
Chad Paasch Visiting Team (Lead)
Derek Pamukoff Visiting Team (Vice)
Aaron Prine Visiting Team (Vice)
Paul Robinson Visiting Team (Lead)
Richard Sarabura Visiting Team (Vice)
Tim Sauter Visiting Team (Vice)
Julianne Shimizu Visiting Team (Skip)
Murray Sidon Visiting Team (Lead)
Olivia Stella Visiting Team (Vice)
Nerijus Tamutis Visiting Team (Second)
TBD TBD Visiting Team (Second)
TBD TBD 1 Visiting Team (Vice)
TBD TBD 2 Visiting Team (Second)
TBD TBD 3 Visiting Team (Lead)
David Temple Visiting Team (Lead)
Terry Uyeda Visiting Team (Skip)